Sorteer op

  1. 5.0

    Al jaren is de Broekerveiling mijn museum. Het is heerlijk om voor een dag koopman te zijn en dat voor een minimum bedrag. Ik kan er elke keer ontzettend van genieten. Het is ook erg leuk voor kinderen, maar ook voor volwassenen is het nog geweldig.
    In Brabant waar ik vandaan kom kent bijna niemand dit museum, en loop ik dus reclame te maken.
    Ook vind ik het fijn dat ik mijn hondje mee mag nemen, wat niet veel voorkomt in een museum.

  2. 5.0

    Waren verrast door de informatie en de leuke manier van presenteren van het verhaal van deze veiling

  3. 5.0

    Goede uitleg over het leven in van de tuinders rond 1900.
    Leuke beleving van een doorvaart velling

  4. 5.0

    Een prachtig museum waar het verleden herbeleefd wordt. Je kunt er een hele dag rondhangen. Varen, veilen, keurtocht, audiotour , mooie oude voorwerpen en soms een leuke extra activiteit

  5. 5.0

    wij vonden het een erg leuk museum,erg leerzaam,en je mag meedoen met veilen heel erg leuk,en de boottocht was ook erg leuk,dit was de leukste museum die we ooit bezocht hebben.

  6. 5.0

    Super gaaf museum zowel voor jong en oud. Veel afwisselling met rondvaart, audiotour, exposities, oude klederdracht, rondleidingen en natuurlijk de veiling. Zeker 5 sterren waard. We komen nog eens terug!

  7. 5.0

    Super museum. Niet alleen educatief maar ook gezellig, gastvrij en super leuk.

    Het Zaaiste Museum van Nederland!!

  8. 5.0

    Ik onderstreep het vorige bericht.
    Zet het museum bovenaan de lijst.
    *****

  9. 5.0

    Een bijzonder museum om een hele dag in door te brengen.
    Varen, museumstukken bekijken, horen hoe het vroeger in dit gebied gewerkt en gewoond werd.
    Zeer bijzonder. je waant je weer in de vorige eeuw.
    Een aanwinst voor het museum is de audiotoer. Je krijgt hier veel informatie.
    Hoogtepunt van het bezoek was deveiling met een zeer aardige vrouwelijke veilingmeester.
    Zij vertelt hoe het veilen is ontstaan.
    Een bezoek aan MuseumBroekerVeiling is een aanrader voor jong en oud.

Beoordeling Museum BroekerVeiling

Jouw beoordeling